svētdiena, 2019. gada 2. jūnijs

Mana lielākā sporta likme totalizatorā uz hokeja spēli Latvija - Krievija

Mana lielākā sporta likme šobrīd ir 500 Euro un šo likmi biju uzlicis uz hokeja spēli Latvija pret Krieviju. Biju pārliecināts par 99 procentiem, ka Krievija uzvarēs un šī prognoze piepildījās. No 500 Euro likmes laimēju  54,50 Euro.

sporta likme

Vai ar sporta totalizatoru var nopelnīt?
Man šobrīd pelnīt ar to nesanāk, taču piepelnīties noteikti, ka var. Ar katru uzlikto likmi mana pieredze tikai palielinās, kā rezultātā pieļauju, ka tuvā nākotnē iespējams, ka varēšu ne tikai piepelnīties, bet arī nopelnīt. Viss ir atkarīgs no spēļu daudzuma mēnesī uz, kurām var likt ar minimālu risku. Stratēģijas, kā veikt sporta likmes ir ļoti daudz un dažādas. Es patreiz izmantoju trīs veida stratēģijas, kuras liekot ar katru uzlikto likmi pilnveidoju savas zināšanas. Protams, ka ne vienmēr sanāk prognozēt pareizi un nākas arī kādreiz zaudēt. Taču galvenais ir laimēt vairāk nekā zaudēt un tas man šobrīd izdodas. Kā rezultātā bilance ir ar plusa zīmi.

Mana pieredze par sporta likmēm un totalizatoru pagaidām ir pozitīva. Taču tas nav domāts visiem cilvēkiem, jo kļūdīties liekot savas prognozes ir ļoti viegli.

svētdiena, 2019. gada 12. maijs

Totalizatora dubultiespēja

Kas ir dubultiespēja totalizatorā? Šī iespēja nodrošina likt vienu likmi uz diviem spēles iznākumiem. Ir trīs iespējamie dubultiespēju varianti:

1) likme laimē vai laimē pirmā komanda
2) likme laimē vai laimē otrā komanda
3) likme laimē vai spēles iznākums nav neizšķirts

Totalizatora dubultiespēja ļauj laimēt ar lielāku varbūtību. Šī ir viena no stratēģijām, kuru es izmantoju. Protams, liekot dubultiespēju likmes koeficienti ir mazāki. Es izvēlos drošākus variantus, ar mazākiem koeficientiem, nekā riskēju liekot uz lieliem koeficientiem.

Biju uzlicis likmi uz šodienas futbola spēli Tottenham vs Everton. Liku uz Tottenham uzvaru vai neizšķirtu. Spēle beidzās 2:2 un piepildījās otrā prognoze neizšķirts. Ja būtu licis tikai uz uzvaru, būtu zaudējis. Tieši tādēļ dubultiespēju likmes ir daudz drošākas. Un koeficienti ne vienmēr ir ļoti mazi. Ja ir līdzvērtīgas komandas, tad uz dubultiespēju likmēm koeficienti ir diezgan pieņemami.

totalizators dubultiespēja

Biju uzlicis uz vēl vienu futbola spēli Burnley FC - Arsenal FC. Arī šeit liku dubultiespējas likmi, ka uzvarēs Arsenal vai arī būs neizšķirts. Šajā gadījumā uzvarēja Arsenal FC ar rezultātu 1:3.

totalizators

sestdiena, 2019. gada 2. marts

Olybet sporta likmes laimesti - sportsbet

Mani pēdējie sporta likmju laimesti. Pēdējās likmes liku uz futbola spēlēm. Laimesti nav lieli, jo likmes, kuras tika liktas arī nav lielas. Liekot sporta likmes vienmēr pastāv risks naudu zaudēt, tādēļ ir jāizvērtē savas iespējas. Es sporta likmes lieku tīri prieka pēc. Man patīk tas azarts, kad gaidi spēli un spriedze pieaug spēles laikā, ja komandas spēlē ļoti līdzīgi.

Lūk zemāk attēlā variet aplūkot manas pēdējās trīs laimētās likmes.

Pati pēdējā likme bija uz futbola maču, kur Manchester city spēlēja pret West Ham. Spēlē notika Manchester city stadionā. Godīgi sakot šis futbola mačs radīja lielu spriedzi un ļoti liela varbūtība pastāvēja, ka rezultāts būs 0:0. Taču Manchester city komanda tika pie soda sitiena, kuru veiksmīgā kārtā realizēja. Futbola mačs noslēdzās ar rezultātu 1:0. Es biju cerējis uz daudz labāku rezultātu. Tas vien apliecina to, ka ne vienmēr stiprākā komanda var uzvarēt. Tieši tādēļ likt likmes sporta totalizatorā ir zināms risks jeb veiksmes spēle.

Sporta likmes noteikti ir labākas par spēļu automātiem, jo šeit tomēr ir liela varbūtība uzminēt mača iznākumu. Tā teitk lielāka varbūtība uzminēt, nekā neuzminēt.

Mana pieredze spēlējot totalizatorus pagaidām ir pozitīva. Es to cenšos darīt piesardzīgi un apdomīgi. Es to vairāk uztveru kā izklaidi, ar iespēju nopelnīt naudu internetā. Totalizatorā uzminēt mača iznākumu ir daudz lielāka iespēja nekā spēlēt superbingo un cerēt, ka uzminēs vajadzīgos skaitļus.

pirmdiena, 2018. gada 3. decembris

Totalizatora laimestu sērija turpinās

Joprojām turpinās mana totalizatora laimestu sērija. Šobrīd kopumā ir uzminētas 18 veiksmīgas spēles pēc kārtas. Grūti spriest cik ilgi šī uzvaras sērija turpināsies, taču es ceru, ka vēl ilgi. Protams, apzinos, ka kaut kad varu arī kļūdīties, taču šobrīd tas par laimi nav noticis.

olybet totalizatora laimesti

Kā jau iepriekš biju rakstījis, tad cenšos izvēlēties tādas spēles, kur ir 95% varbūtība, ka mana prognoze piepildīsies. 100% prognožu nav un tas ir jāsaprot. Sportā var notikt jebkādi neparedzēti gadījumi, traumēti labi spēlētāji vai citi faktori, kuri spēli var ietekmēt.

Pagaidām es vēl eksperimentēju un pārbaudu savu veiksmes formulu, tādēļ arī likmes, kuras lieku nav pārāk lielas. Taču, ja mana veiksmes formula turpināsies vēl vismaz ar 20 uzvarām pēc kārtas, tad noteikti likmes palielināšu.

Galvenais ir spēlēt piesardzīgi un pārāk neaizrauties, pieturēties pie savas stratēģijas. Šobrīd es jau vairs nespēlēju par savu naudu es spēlēju par laimētu likmju naudu.

Man grūti spriest kā būs tālāk, taču pagaidām izskatās, ka ar totalizatoru kaut ko var arī nopelnīt.

svētdiena, 2018. gada 4. novembris

Laimēta likme sporta totalizatorā Rayo Vallencano vs FC Barcelona

Kā jau pirms dažām dienām rakstīju, tad biju uzlicis likmes uz divām futbola spēlēm. Viena no spēlēm bija Rayo Vallencano vs FC Barcelona un otra Manchetser City vs Southampton. Vakar vakarā notika viena no spēlēm Rayo Vallencano vs FC Barcelona. Godīgi sakot spēle nedaudz izvērsās savādāka nekā biju gaidījis.

Pirmajā puslaikā FC Barcelona iesita vārtos bumbu pirmajās 11 minūtēs. Tas lika uzelpot, jo tāds bija tas scenārijs, kuru gaidīju. Taču, tad ilgstoši FC Barcelona vairs nevarēja iesist nevienus vārtus un tas lika šaubīties vai spēle būs tik viegla kā paredzēju. 35 minūtē vārtos bumbu iesita Rayo Vallencano un rezultāts bija 1:1, kā arī beidzās pirmais puslaiks. Šāds rezultāts lika sākt nedaudz uztraukties.

Otrajā puslaika 57 minūtē vārtus iesita Rayo Vallencano un rezultāts bija 2:1. Tālāk jau sakās liela spriedze un zuda pārliecība, ka FC Barcelona paspēs kaut ko izdarīt. Līdz spēles pēdējām minūtēm  FC Barcelona neizdevās iesist vārtus un cerība, ka kaut kas mainīsies bija praktiski nekāda. Taču kā jau futbolā notiek, tad bieži vien pašās pēdējās spēles minūtēs notiek visādi brīnumi. 87 minūtē FC Barcelona iesita bumbu vārtos izlīdzinot rezultātu 2:2. Līdz spēles beigām bija palikušas 3 minūtes, taču pēc 3 minūtēm parasti vēl iedot papildus laiku. Bieži vien gadās, ka tieši papildus laikā viena vai otra komanda gūst vārtus. Taču laiks bija tik maz un rezultāts 2:2 man galīgi nederēja, jo biju licis uz FC Barcelona uzvaru. Notika brīnums un 90 minūtē FC Barcelona iesita bumbu vārtos un rezultāts bija 2:3.

Tas bija tieši tāds rezultāts, kurš ļāva man laimēt sporta totalizatorā uzlikto likmi.

sporta totalizators

Dīvaini, bet FC Barcelona šoreiz nospēlēja, manuprāt, diezgan slikti. Bumbu kontrolēja 69% no spēles laika, taču vārtu gūšanas iespējas bija mazāk nekā pretinieka komandai. Bet nu galvenais, ka uzvarēja, lai gan lika nedaudz sākt uztraukties.

Šodien notiks otra futbola spēle Manchester City vs Southampton plkst. 17:00. Šeit domāju, ka uztraukties nevajadzēs, kā spēlē ar FC Barcelona, taču sports paliek sports un var notikt visādi brīnumi.

Pagaidām esmu uzminējis 8 likmes pēc kārtas. Tā katrā ziņā nav slikta statistika, ņemot vērā, ka es neesmu baigais futbola fans vai hokeja fans. Es tīri paļaujos uz matemātiku, skaitļiem un statistiku.