Kontakti

Variet uzdot savus jautājumus, ierosinājumus, kas saistīti ar pieraksti.id.lv. Neaizmirstiet norādīt savu e-pasta adresi, lai varētu Jums atbildēt. Meklēju cilvēkus, kas vēlās rakstīt vai patīk rakstīt, ja tāds esi tieši Tu, tad atraksti un kaut ko sadomāsim. Interesē arī tādi cilvēki, kuriem patīk fotogrāfēt vai filmēt.


Vārds:
Jūsu Epasts:
Tēma:
Teksts:


Pieraksti.id.lv variet atrast dažādus aprakstus par filmām, kuras esmu skatījies. Pārsvarā apraksti ir veidoti tikai tām filmām, kuras man ir patikušas. Ir arī dažas pamācības, kā piemēram izņemt naudu no paypal konta, kā reģistrēt paypal savu visa kredītkarti. Ir ieteikumi vai novērojumi par dažādām lietām. Vairāk vai mazāk šis blogs pieraksti.id.lv ir tapis kā piezīmju blociņš man pašam un arī priekš citiem. Šeit es varu analizēt to, ko cilvēki meklē internetā, kas viņiem liekās interesants, kādos ierakstos pārsvarā tiek rakstīti komentāri. Šī ir vērtīga informācija, lai izstrādātu citus projektus.

Tēmas, kurās es orjentējos diezgan labi ir filmas, seriāli, šovi, interneta bizness, programmēšana, datori, remonts mājā, nedaudz ir zināšanas par seo - mājas lapu optimizēšanu priekš meklētājiem, kā arī pašu mājas lapu veidošana un hostings. Gadījumā, ja ir kaut kādi jautājumi šo tēmu ietvaros, tad domāju, ka varēšu palīdzēt un atbildēt uz Jūsu jautājumiem.

Un tagad jautājums Jums, vai pieraksti.id.lv ir nepieciešams forums, kurā varētu apspriest iepriekš minētās tēmas un arī citas? Labprāt vēlētos saņemt atbildi uz šo jautājumu.

Agrāk pierakstiem bija cits domēna vārds, taču kopumā šis blogs pastāv jau vairākus gadus, no 2008. gada. Pierakstu, gan nav pārāk daudz, taču šo to noderīgu domāju, ka atrast var. Pieraksti.id.lv reģistrēts 2012. gada jūlijā, sakarā ar iepriekšējā domēna problēmām.

Visus jautājumus, ierosinājumus, piedāvājumus, padomus - variet sūtīt uz pieraksti@mail.lv vai izmantojot augsā redzamo kontaktformu.