Hostings


Tiek piedāvāts lēts un kvalitatīvs hostings Area It. Visi hostinga plāni atbalsta jaunākās tehnoloģijas, kā, piemēram, Joomla, WordPress, Drupal, VirtueMart, Magento, OpenCart, PrestaShop, Zen Cart, osCommerce un citas.Tiek piedāvāti četri hostinfa veidi, micro, mini, basic un business.

Micro hostinga plāns piedāvā 1 Gb brīvu vietu uz servera, maksimums divus domēnus.Mēneša maksa par šo hostinga plānu tikai 1 Euro mēnesī, ja maksā uzreiz par 36 mēnešiem, pretējā gadījumā 1,50 Euro mēnesī.

Mini hostings jau ir daudz nopietnāks un tas piedāvā brīvu vietu uz servera 10 Gb un domēnu skaits 5. Mēneša maksa ir 1.67 Euro, ja maksā par trīs gadiem, 1.90 Euro mēnesī, ja maksā par diviem gadiem, 3.38 Euro mēnesī, ja maksā par sešiem mēnešiem.

Basic hostinga plāns piedāvā brīvu vietu uz servera 50 Gb un maksimālo domēnu skaitu 15. Mēneša maksa par diviem gadiem ir 3.33 Euro, ja maksā par diviem gadiem, tad 3.75 Euro mēnesī, ja maksā par sešiem mēnešiem, tad 6 Euro  mēnesī,  ja apmaksu veic tikai par mēnesi, tad 7.50 Euro mēnesī.

Bussines hostinga plāns ir pats lielākais un piedāvā visvairāk brīvo vietu uz servera un tie ir 200 Gb, kā arī ir neierobežots skaits domēnu. Maksājot par trīs gadiem uzreiz, mēneša maksa būs 6.67 Euro, maksājot par gadu, 10 Euro mēnesī, maksājot par sešiem mēnešiem 12 Euro mēnesī, maksājot par vienu mēnesi 15 Euro.


Kādēļ izvēlēties tieši šo hostingu Area It?
Galvenais arguments ir tāds, ka tas ir uzticams un pastāv jau vairākus gadus. Ir saņemtas labas klientu atsauksmes par ātrdarbību un apkalpošanu. Uz vēstulēm tiek atbildēts ļoti īsā laikā, nodrošinot klientam pēc iespējas ātrāku suportu jeb palīdzību, ja ir radušies jautājumi vai problēmas. Area hostings ir viens no uzticamākajiem Latvijā, tieši tādēļ es iesaku izvēlēties tieši šos pakalpojumus. Cenas ir pietiekam zemas priekš šāda piedāvājuma.

99.9% pieejamība
24/7 tehniskais atbalsts
ērts vadības panelis - cPanel
bezmaksas mājaslapu konstruktors, vairāk kā 870 dizaina veidnes, ātri un ērti iespējams pašam izveidot savu mājas lapu bez liekas piepūles un zināšanām.
ikdienas rezerves kopijas
vairāk kā 250 dažādas automātiskās instalācijas ar Softaculous
lētas cenas un laba pakalpojuma kvalitāte
garantēta iekļaušana Google, Yahoo! un Bing meklēšanas rezultātos 48-72h laikā

visiem hostinga plāniem tiek piedāvāts bez maksas konfigurēt Google Apps,
10 e-pastus,  10 GB ietilpība katram, mēstuļu filtri, ērts un vienkārši uztverams lietotāja interfeiss

Ja izvēlās starp bezmaksas hostings veidiem un lētiem variantiem, tad ieteiktu tomēr izvēlēties lētu maksas veidu, jo bezmaksas variants neļauj izmantot hostinga pakalpojumu pilnā apmērā un nav pieejamas ļoti daudzas un nozīmīgas lietas.

Area It piedāvā ne tikai hostinga pakalpojumus, bet ir iespējams arī reģistrēt domēnu, kā arī piedāvā izstrādāt mājas lapu. Kā arī piedāvā citus pakalpojumus:

Lēts un kvalitatīvs risinājums.
SSL sertifikāti - 17 Euro (Comodo Positive SSL)
Uzņēmuma logo izstrāde - no 35 Euro
Uzņēmuma vizuālā tēla izstrāde - no 107 Euro
Maksājumu sistēmu integrēšana (sms norēķini, karšu norēķini) - no 75 Euro
Esošu mājaslapu uzlabošana, kļūdu labošana
Individuāli risinājumi

area.lv
Pieraksti.id.lv iesaka izvēlēties šo hostingu