Romantiskās filmas

1. Mana bijušā drauga kāzas - Paula tiek pamesta kāda benzīntanka uzpildes stacijā. Pēc astoņiem gadiem viņa saņem ielūgumu uz sava bijušā drauga kāzām. Viņa ilgi domā, bet nolemj doties uz šīm kāzām un spēlēt teātri, ka viņas dzīve ir lieliska un viņai ir lielisks puisis.

2. Divas nedēļas priekšnieka krēslā - Kāda dāma, kura strādā apģērba veikalā nolemj doties pie vadības skaidroties sakarā ar viņas darba vietas bankrotu. Taču notiek neliels pavērsiens un viņai negaidot nonāk priekšnieces lomā.

3. Bēgšana uz salu - filmai ir vairākas daļas. Romantiska filma par māti,meitu un vecmāmiņu, kura dzīvo uz salas.

4. Māsas kurpes (In her shoes) - Megija, kura ir ballīšu meitene un knapi ir pabeigusi skolu vēlas beidzot nokārtot savu dzīvi.
māsas kurpes

5. Gandrīz kā mīlestība (A lot like love) - šī bija laba filma par to, kā kāds puisis ar meiteni satiekas lidostā. Pirmais sekss viņiem bija lidmašīnā. Pēc tam nejauši satikās uz ielas un puisis atstāja meitenei telefona numuru, lai tā pazvanot viņam pēc sešiem gadiem. Viņi saderēja, ka pēc sešiem gadiem puisim būs veiksmīga karjera, māja, mašīna un skaista sieva.

gandrīz kā mīlestība

6. Remember me - romantiska filma par kādu puisi un meiteni, kuriem dzīve nav ideāla.7. In the land of women - stāsts par attiecībām starp puisi meiteni un viņas māti. Šī bija forša filma, kuru iesaku noskatīties.

in the land of women

8. Friends with benefits - Filma par attiecībām, kur attiecības sākotnēji tiek veidotas tikai uz seksu, bez kopdzīves un cita veida romantiskām lietām.

friends with benefits

9. Netīrās dejas - muzikāla un romantiska filma.

10. Spītnieces savaldīšana - attiecības starp jauniešiem un vidusskolu. Šī filma man arī patika.


Ja zini vel kādu labu romantisku filmu, tad droši vari ieteikt un tā tiks pievienota sarakstam.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana