piektdiena, 2017. gada 27. oktobris

Pelni internetā ar donkeymails

Vai kāds vēl atceras veco labo peļņas iespēju internetā ar reklāmu skatīšanos un reģistrēšanos citās mājas lapās? Tas viss aizsākās ļoti sen, taču joprojām tādas mājas lapas vēl pastāv, kuras piedāvā pelnīt ar reklāmu skatīšanos.

pelni internetā ar donkeymails

Kā jau redzams pievienotajā attēlā, tad kopā man ir piesaistīti 394 cilvēki. Protams, visi nav aktīvi, taču kopējā peļņa, ko viņi manā labā ir nopelnījuši ir 13.21 dolārs.


Vēlējos pastāstīt par donkeymails. Šī mājas lapa pastāv jau ļoti sen un sevi ir pierādījusi kā uzticamu peļņas platformu. Pelnīt viņi piedāvā vairākos veidos.
  • Reklāmu aplūkošana - par vienu reklāmu maksā no 0.01 līdz 1 centam.
  • Vēstuļu lasīšana un saites atvēršana - par vienu izlasītu vēstuli un aplūkotu linku samaksa ir no 0.25 centiem līdz 2 centiem.
  • Reģistrēšanās dažāda veida mājas lapās - samaksa no 10 centiem līdz 5 dolāriem. (Samaksa atkarīga no reģistrēšanās prasībām)
  • Paša donkeymails reklamēšana ar promote linku - par katru linka demonstrēšanu savā mājas lapā var pelnīt punktus, kurus pēc tam var konvertēt uz naudu vai lietot savas mājas lapas reklamēšanai. 1000 punkti konvertējas uz 0.50 centiem. Ja jums ir liels mājas lapas apmeklētāju skaits, tad 1000 punktus dienā savākt nevajadzētu būt lielai problēmai. Vienīgais nosacījums ir, ka visu valstu apmeklētāji neskaitās. Viņiem ir konkrēti definēts, par, kuru valstu apmeklētājiem viņiem piešķir punktus.
  • Piesaistītie lietotāji pelna naudu tavā vietā. Donkeymails piedāvā piecu līmeņu partneru programmu. Piesaistīto lietotāju peļņa ir no 1% līdz 10% atkarībā no līmeņa.
darbs internetā donkeymails

Naudu no donkeymails es izņemu caur paypal kontu. Izmaksu var pieprasīt, ja konta atlikums ir vismaz 1 dolārs.

Protams, neceriet, ka ar šo mājas lapu kļūsiet bagāti. Tā tas diemžēl nenotiek. Ar vienu šāda veida mājas lapu daudz naudu nenopelnīsiet. Ja ir velēšanās ar to nodarboties kaut cik nopietni, tad ir nepieciešams reģistrēties ļoti daudzās šāda veida mājas lapās un ir jādarbojās paralēli vienlaicīgi vairākos pārlūka tabos. Es parasti vienlaicīgi spēju klikšķināt pa piecām līdz septiņām šāda veida mājas lapām. Kā zināms laiks ir nauda, tāpēc, jo vairākas mājas lapas klikšķināsiet paralēli, jo lielāka stundas likme sanāks. Tas noteikti nav viegls darbs un tā nav viegla nauda.

Ja ir vēlēšanās uzzināt vēl par līdzīgā veida mājas lapām kā šī vai citām peļņas iespējām internetā, tad variet aplūkot nākošo rakstu par tēmu kā pelnīt internetā

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru