sestdiena, 2017. gada 28. oktobris

Helovīna dekorācijas svētku noskaņai

Klāt ir rudens un rudenī kā vienmēr ir arī dažāda veida svētki. Oktobra beigās daudzi atzīmē tādus svētkus kā Helovīns. Jā tie nav latviešu svētki, taču es uzskatu, ka svētki nekad nevar būt par daudz. Šajos svētkos man patīk veidot no ķirbjiem dažāda veida svečturus un dekorācijas. Tas ir tas process, kurš man patīk Helovīnos visvairāk.

Lūk dažas dekorāciju idejas, kuras var izmantot veidojot savas dekorācijas.

helovīna dārza dekorācijas

Interesanta dārza vai mājas pagalma dekorācija. Izveidoti spociņi no baltiem maisiem. Spoku galvas pildījumam var izmantot nokritušās koku lapas, kuras rudenī netrūkst. Starp spokiem centrā var izvietot gaismas ķermeņus. Var lietot piemēram eglīšu rotājumus vai citus spīdekļus. Tumsā šī dekorācijas izskatās lieliski.

helovīna mājas dekorācija

Interesantas dekorācijas var izveidot no kartona. Uz kartona var uzzīmēt dažāda veida spokus, sikspārņus, raganas vai kādu citu briesmoni un tad šos zīmējumus izgriezt. Pēc tam labākam efektam šīs izgrieztās dekorācijas var nokrāsot melnā krāsā. Kad viss ir gatavs, tās var pakarināt nostiprinot ar diegu vai arī līmlenti. Interesantu efektu var dabūt, ja tās piestiprina pie logiem un mājā iekšā ir vājš apgaismojums. Sveces var izmantot kā papildus dekorācijas elementus.

helovīna spoks

Paštaisīts Hhelovīna spoks kā apgaismes elements. Pagatavot šādu spociņu ir ļoti vienkārši. Nepieciešams balts auduma gabals, diegs, melns krītiņš un kabatas lukturītis. Ieslēgtu kabatas lukturīti ietin baltā drēbes gabalā. Ar diegu nostiprina auduma gabalu pie lukturīša un izveido spoka galvu. Kad spoks gatavs tam ar melnu krītiņu var uzzīmēt acis un muti. Krītiņa vietā var izmantot arī krāsu.

galvaskausa svečturis

Šāda veida galvaskausa svečturi var pasūtīt caur ebay. Aptuvenā cena ir 30 dolāri. Labs apgaismes elements un interesanta Helovīnu dekorācija.

helovīna ķirbis

Svētki nav iedomājami bez galvenā elementa izgrebta ķirbja un paštaisīta svečtura. Katru gadu šie zvēri sanāk savādāki un tas ir tas jaukākais šajā procesā. Man viņi patīk un no viņiem nāk tāda interesanta silta enerģija. Laikam tāpēc, ka tajos iekšā ir svece, kura silda.

helovīna meikaps

helovīna meikaps sievietei

Ja nu kāda dāma domā iet uz Helovīnu ballīti, tad noteikti var smelties idejas meikapam no augstāk pievienotajām bildēm. Otrās bildes meikaps ir ļoti vienkāršs, bet tai pašā laikā ļoti interesants. Otrās bildes meikaps man patīk vairāk kā pirmā bildē. Laikam tāpēc, ka izskatās daudz seksīgāk.

Lasi tālāk kā izgrebt un izveidot skaistu ķirbi svētku noskaņas veicināšanai. Helovīna ķirbja veidošana

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru