piektdiena, 2015. gada 2. janvāris

Morgs vai operācija slimnīcā

Dzīvojot dzīvi mēs bieži vien neaizdomājamies par lietām, kuras šķiet, ka nekad nevar notikt. Man patīk domāt un plānot dzīvē uz priekšu kā arī sanāk domāt par tādām lietām par kurām citi iespējams nedomātu. Dienām ritot uz priekšu, mēs nepieļaujam tādu iespēju, ka šodien mēs varētu atrasties slimnīcā uz kāda operācijas galda vai arī morgā. Taču patiesībā mēs šādas lietas nemaz nevaram paredzēt. Katru dienu, ar cilvēkiem notiek dažādi neparedzami nelaimes gadījumi un viņi nonāk iepriekš minētajās vietās vai nu uz operācijas galda, vai morgā.

Nezinu kā Jums, bet es nonākot šādā situācijā vēlētos izskatīties pēc iespējas labāk. Ejot gulēt mēs nedomājam par to, ka rīt varētu nepamosties. Kā arī nepiedomājam pie tā, kā mēs izskatīsimies, ja gadījumā nepamodīsimies un pie mums atbrauks cilvēki, kuri mūs aizvedīs uz morgu. Manuprāt, pirmais iespaids ir svarīgs un nav svarīgi vai esi dzīvs, vai miris.
Guļot uz operācijas galda radot patīkama cilvēka iespaidu, kurš kopj sevi un rūpējās par savu ķermeni dod ārstiem papildus motivāciju un labas domas par Jums kā cilvēku. Es uzskatu, jo vairāk ir pozitīvu domu un emociju ap Jums, jo labāka karma un lielākas iespējas, ka viss izdosies un operācija notiks veiksmīgi.

Es dzīvoju pēc principa, jo mazāk par tevi zin, jo labāk dzīvē veicas. Tas tādēļ, ka daudzi cilvēki ir skaudīgi un, jo vairāk cilvēki par Jums zin, jo vairāk atradīsies tādi cilvēki, kuri radīs ap Jums negatīvas domas un emocijas, kuras bojās Jūsu karmu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru