sestdiena, 2014. gada 25. oktobris

Draudu vēstule no google adsense

Pirms četrām dienam saņēmu kārtējo draudu vēstuli no google adsense, ka mans konts paliks aktīvs, bet sakarā ar noteikumu neievērošanu, reklāmas blogā www.pieraksti.id.lv tiks atspējotas. Šī jau būtu ceturtā reize, kad kādā no blogiem tiek atspējotas adsense reklāmas vai precīzāk šim blogam trešā reize, jo iepriekš ir bijušas citas adreses. Pirmā adrese bija dienas-deva.blogspot.com, otrā adrese bija dienasgramata.id.lv un trešā adrese ir šobrīd pieraksti.id.lv. Visas trīs reizes google adsense reklāmas tika atspējotas dēļ fotogrāfijām, kuras ir ievietotas mājas lapā. Otrajā adresē nebiju piefiksējis, ka viņi atsūtījuši e-pastu pēc tam veicu labojumus, bet viņi reklāmas neatspējoja. Pēc gada tas izdevās, taču bija jau jaunā adrese pieraksti.id.lv.

Tā kā man patīk filmas un šad tad uzrakstu kādu anotāciju, parasti cenšos pievienot, kādu attēlu no filmas. Pēc google adsense noteikumiem nedrīkst pievienot saturu, kurš paredzēts pieaugušajiem. Ja iepriekšējās reizēs es nelasīju noteikumus un domāju, ka kadrus ar izārdītu seju var likt mājas lapā un tas ir saturs, ko nepilngadīgie katru dienu redz pa tv, tad atbilstoši tā arī darīju. Protams, google adsense nav tv un šādus kadrus likt nedrīkst kā rezultātā reklāmas tika atspējotas.

Tātad pirms četrām dienām saņemtajā vēstulē bija minēts, ka kādā no adresēm ir pieejams saturs pieaugušajiem. Gāju un skatījos, kas tad tur īsti ir. Izrādās, ka filmai18 year old virgin, biju pievienojis titula vāku, kurā stāv sieviete apakšbiksītēs un ar rokām piesegusi krūtis. Katrā ziņā, ja interesē attēls, tad ieraksties google meklētājā 18 year old virgin uzlieciet meklēt attēlus un tad redzēsiet šīs filmas titula vāku. Tā kā google adsense šādus kadrus uzskata par šausminošiem, ko bērniem nevajadzētu redzēt, tad izdzēsu pie viena arī ārā daudzus citus, kuri varētu google adsense nepatikt. Piemēram, pieliekusies sieviete, vai arī video treileri no filmas, kur cietumā konkrēti izrubī divus ieslodzītos un slāna līdz visa grīda asinīs. Nu un vēl tika izņemti daudzi citi video. Brīnums, ka vēl google adsense nepiesienās pie vārdiem, kurus rakstu, varbūt tādēļ, ka tie ir latviešu valodā.

Katrā ziņā gaidīšu nākamo google adsense vēstuli par kādu pārkāpumu, jo šoreiz viņu vēsule tika saņemta laicīgi un kaitnieciskais  materiāls pēc viņu domām tika izņemts no bloga satura.

Tālāk variet aplūkot google adsense sūtīto vēstuli:

Labdien! Brīdinām, ka jums ir jārīkojas, lai panāktu sava AdSense konta atbilstību mūsu AdSense programmu politikām. Tālāk ir sniegta papildinformācija, kā arī norādītas darbības, kas jums jāveic. Ietekmētā tīmekļa vietne: pieraksti.id.lv Parauga lapa, kurā notika pārkāpums: http://www.pieraksti.id.lv/2009/10/laba-komedija-18-year-old-virgin.html Nepieciešamā darbība: lūdzu, veiciet izmaiņas savā vietnē 3 darbadienu laikā.

Pašreizējais konta statuss: aktīvs Pārkāpuma paskaidrojums ​ Google reklāmas nedrīkst ievietot lapās, kurās ir pieaugušajiem paredzēts saturs. Tas attiecas (bet ne tikai) uz lapām, kuras ietver attēlus un videoklipus, kas satur: piesegta kailuma attēlojumu; plāna vai caurspīdīga apģērba attēlojumu; neķītru vai provokatīvu pozu attēlojumu; krūšu, pēcpuses un kājstarpes tuvplānus. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā nodrošināt ģimenei drošu saturu, lūdzu, izskatiet mūsu programmu politikas un šos politiku komandas padomus. Papildus varat arī noskatīties īsu animētu video un izskatīt politikas atgādinājumus par šo tēmu. Kā atrisināt problēmu Ja saņēmāt paziņojumu saistībā ar lapas saturu, lūdzu, noņemiet saturu no savas vietnes vai noņemiet reklāmas no lapām, kurās ir pārkāpumi. Ja saņēmāt paziņojumu par veidu, kādā reklāmas ir ieviestas jūsu vietnē, lūdzu, veiciet nepieciešamās ieviešanas izmaiņas. Mēs automātiski pārskatīsim vietni vēlreiz pēc 72 stundām.

Ja veicat izmaiņas, nav nepieciešams sazināties ar mums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja izmaiņas netiks veiktas noteiktajā laika periodā, reklāmu rādīšana iepriekš norādītajā vietnē tiks atspējota. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka iepriekš norādītais URL ir tikai piemērs un tādi paši pārkāpumi var būt citās vietnes lapās vai citās jūsu vietnēs. Lai samazinātu iespējamību saņemt no mums citus brīdinājumus, iesakām jums pārskatīt visas savas vietnes, lai pārliecinātos par to atbilstību. Lai saņemtu plašāku informāciju saistībā ar brīdinājumu paziņojumiem par politikas pārkāpumiem, apmeklējiet mūsu palīdzības centru vietnē.

Pirmais google adsense čeks

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana